Beyaz Toz Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler NPP / Nandrolone Phenylpropionate Cas 62-90-8
10gramlýk
MOQ
wholesale prices,negotiable
fiyat
White Powder Injectable Anabolic Steroids NPP/ Nandrolone Phenylpropionate Cas 62-90-8
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Pharma Grade
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 62-90-8
Vurgulamak:

nandrolone dekanoat tozu

,

nandrolone fenilpropionat

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Sipariş miktarı ve farklı ülke göre, Folyo çanta veya diğer discreelty paketi
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, banka havalesi, Bitocin
Yetenek temini: 1000kg / ay
Teknik Özellikler
ad: Nandrolone Fenpropiyonat
Diğer adı: NPP
Kalite: % 99.5
renk: Beyaz veya beyaz kristal toz
kullanım: yağ azaltmak için kas
Adedi: 10g
Ürün Açıklaması

200mg / ml NPP / Nandrolone Phenpropionate cas62-90-8 enjektabl ham tozlar

Nandrolone fenilpropionat
Nandrolone fenilpropionate, güçlü bir protein sentezi etkisi olan 12 kez testosteron propiyonat içeren bir protein anabolik hormondur. Androjenik aktivite, testosteron propionatın 2 / 2'si kadar küçüktür. Protein sentezini teşvik edebilir, protein ksenobiyotiklerini inhibe edebilir, kalsiyum ve fosfor birikmesini ve kemik dokusu büyümesini teşvik edebilir. 100 mg intramüsküler enjeksiyondan sonra, plazma konsantrasyonu 1 ila 2 saatte bir zirveye ulaşır ve etki 1 ila 2 hafta boyunca muhafaza edilebilir.

Uygulamalar


Kronik israf hastalığı, ciddi yanıklar, ameliyat öncesi ve sonrası, kırıkların iyileşmesi kolay değildir ve osteoporoz, prematüre bebekler, bodurluk gösteren çocuklar. Hala inoperabl meme kanseri, fonksiyonel rahim kanaması, rahim fibroidleri ve benzeri için kullanılabilir.

Klinik uygulama editörü


Yetişkin kas içi enjeksiyon 25mg / saat, her 1 ~ 2 haftada bir kez; çocuklar, her seferinde 10mg; bebekler, her seferinde 5mg.

İlaç etkileşimi düzenleme


Dikosarinler veya indandion türevleri ile birleştirildiğinde, antikoagülan aktivitesi artar ve birlikte kullanıldığında azaltılmalıdır; oral hipoglisemik ajanlar veya insülin ile kombine edildiğinde, hipoglisemik etki artar ve gerekirse hipoglisemik ajanlar ayarlanır. Ve insülin dozu; adrenokortikal hormon (özellikle mineralocorticoid) ile kombine edildiğinde ödem ve akne insidansı artırılabilir; Hepatotoksik ilaçlar ile kombine, karaciğere zarar verebilir.

Yemek Tarifleri

Nandrolone Cypionate - 200mg / mL - 20ml

NPP tozu - 4 gram

% 200 EO - 12.6mL

% 2 BA - 0.4mL

% 20 BB - 4 mL


Paketleme

  1. Yeterli stok. Ödemeyi aldığınız anda hemen teslim edilmek üzere.
  2. Gelişmiş ve profesyonel lojistik aracı. Müşterilerimize hızlı teslimat ve güvenli nakliye sağlamak için sorumluluk alırız.
  3. İyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi. Gümrük geçişini garanti altına almak için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.
  4. Paketleme resimleri ve izleme kodu, ödemeyi aldıktan sonra 12 saat içinde sağlanır. Güncellenmiş izleme bilgileri her gün sağlanacaktır.

COA:

Rekabet avantajları

  • Rongxin Bio-Chemical Manufacture Co, Ltd Çin'in ham steroid tozları ve enjektabl steroidler konusunda uzmanlaşmış tanınmış bir ilaç üreticisidir . Tüm tozlar doğrudan fabrikada tedarik edilir.
  • Ürünlerimiz Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir.
  • Ürünlerimiz kaliteli ve rekabetçi fiyatlıdır. Ücretsiz örnekleri mevcuttur.
  • İyi gizli ambalaj. DHL tarafından hızlı ve güvenli teslimat, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, vb.
  • Esnek ve Önlenemez ödeme koşulları.
  • Özel müşteri hizmetleri ve 7/24 çevrimiçi zamanında ve yardımcı satış sonrası servis.

Çekme hareketi ipuçları:

Dirsek nötr?
Gövde kaslarının egzersizini en üst düzeye çıkarmak için, birçok güçlü atlet ve vücut geliştiricisi, egzersiz sırasında dirseklerin genişlemesinin gerekli olduğunu düşünmektedir. Bunu genellikle sırt üstü basma ve omuz basınında görebilirsiniz, ancak bazen çekimlerde görebilirsiniz.


Ama aslında değil. Dirseğin ekstrapolasyonu vücut için doğal değildir. Omuzlar nötr pozisyondayken eklemlerin daha iyi korunması ve daha fazla güç. Gövde yakınında olmanıza gerek yok, ancak genişlememelisiniz. Bu konu Mahkumların Sporunun 10. Bölümünde derinlemesine tartışılmıştır. Açıkça söylemek gerekirse, pull-up'larda dirsekler doğal olarak hareket etmelidir. Dirsek ön tarafa veya çapraz olarak zıt gösterdiğinde, vücuda yakın olabilir. Bu duruş daha doğal.


Herhangi bir çekme veya itme yaparken dirseklerin genişlemesine zorlamayın. Gövde biraz daha yakın olmasına rağmen, doğal olarak hareket etmelerine izin verin.


Bazı çok güçlü vücut geliştiriciler, boynun yatay çubuğa temas etmesini ve düştüğünü, böylece dirseklerin genişlemesini zorlaştırır. Bu, boyun presinin tersine bir versiyona benziyor. Omuz abdüksiyonunun ardındaki prensip, abartılı postürün omuz ve gövde kasları üzerinde ekstra basınç oluşturmasıdır.

Devam et, önemli.


Her eylemin kendine özgü dinamik modu ve statik modu vardır. Kendinizi hareket ettirmek kas ve güç oluşturmak için ideal bir yoldur, ancak duruşunuzu kısa bir süre tutmak statik gücünüzü arttırmanın harika bir yoludur.

Tüm çekimlerde, yatay çubuğun en yüksek noktasındaki çenede daha güçlüsünüz. Bu noktada tüm kaslarınız büzülüyor, bu yüzden duraklamak mantıklı. Tutmak, sıkmak ya da kasten herhangi bir saçmalık yapmak zorunda değilsiniz. En yüksek noktada kalın, ve daha fazla bir şey yok, vücut gerisini halledecek.

Çekmenin üst gövdesindeki en alt nokta en zor olanıdır. Güreşçiler dediği gibi, esneme sırasında kaslar her zaman en zayıflar. Bir tekrarda en düşük noktaya geldiğinizde, sıçrama yapmadığınızdan ve eylemsizliğin tüm ataletten çıkarıldığından emin olun. Ama sadece orada asılı olma alışkanlığına kapılmayın, sadece enerji tüketir ve bir sonraki tekrarlamayı daha zorlaştırır.

Tüm çekimlerde, en yüksek noktada 1 saniye bekle ve en düşük noktada anı bekle.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)