İzotretinoin Ham Steroid Tozları CAS 4759-48-2% 99 Min Tahlil Kas Tozu
10 gram
MOQ
Negotiable
fiyat
Isotretinoin Raw Steroid Powders CAS 4759-48-2 99% Min Assay Muscle Powder
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: RongXin
Sertifika: GMP,ISO
Model numarası: A103
Vurgulamak:

Trenbolone enanthate tozu

,

ham vücut geliştirme takviyeleri

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
Teslim süresi: 3days
Ödeme koşulları: Banka havalesi ve Bitcoin, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000kg / ay
Teknik Özellikler
ad: İzotretinoin
CAS: 4759-48-2
Saflık: % 99
renk: Beyaz
durum: Pudra
sınıf: Farmasötik Sınıf
Ürün Açıklaması

Yüksek saflıkta% 99 İzotretinoin ham tozu İlaç Sınıfı beyaz toz CAS: 4759-48-2

 

İzotretinoin

CAS No .: 4759-48-2

Deney:% 99 dak

1 İzotretinoinin kesin etki mekanizması bilinmemektedir.Son araştırmalar, ilacın, propionibacterium acnes üzerinde antimikrobiyal bir etki sergilerken, sebasöz bez hücrelerinde apoptozu indükleyerek sebum üretimini azalttığı gösterilen, ciltte nötrofil-jelatinaz ile ilişkili lipokalin üretimini arttırdığını göstermektedir.

İzotretinoin Ham Steroid Tozları CAS 4759-48-2% 99 Min Tahlil Kas Tozu 0

İlaç, yağ bezlerinin boyutunu ve sebum çıkışını azaltır.İzotretinoinin sivilceye katkıda bulunan faktörlerin birçoğu üzerindeki birleşik etkisi, izotretinoini antibiyotikler gibi alternatif ilaçlardan ayırır ve şiddetli, nodülokistik vakalarda daha büyük etkinliğini açıklar.Sebum üretimi üzerindeki etki geçicidir.Bununla birlikte, hastalığın remisyonu "tam ve uzun süreli olabilir. Bir kemoterapi ajanı olarak, izotretinoin, telomeraz enzimini aşağı regüle edebilir," hücresel ölümsüzleşmeyi ve tümörijenezi inhibe edebilir. koşullar.İlk olarak beyin kanseri, pankreas kanseri ve daha fazlasının tedavisinde kemoterapi ilacı olarak kullanılmak üzere geliştirildi.Hızla bölünen hücreleri öldürme kabiliyeti nedeniyle halen bu kanserlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

 

 

Açıklama:
1).13-cis retinoik asit olarak da bilinen izotretinoin, esas olarak kistik akneyi tedavi etmek için kullanılan oral farmasötik bir ilaçtır.Nadiren bazı cilt kanserlerini (skuamöz hücreli karsinom) önlemek için ve diğer kanserlerin tedavisinde de kullanılır.Genellikle ölümcül bir cilt hastalığı olan alacalı tip iktiyozu ve lameller iktiyozu tedavi etmek için kullanılır.A vitamini ile ilgili olduğu anlamına gelen bir retinoiddir ve vücutta doğal olarak küçük miktarlarda bulunur.İzomeri tretinoin de bir akne ilacıdır.

2).İzotretinoin, öncelikle şiddetli akne tedavisi için kullanılır.En yaygın yan etkiler, aknede geçici bir kötüleşme (2-3 hafta süren), kuru dudaklar (keilit), kuru ve kırılgan cilt ve güneş yanığına duyarlılığın artmasıdır.Yaygın olmayan ve nadir görülen yan etkiler şunlardır: kas ağrıları ve ağrıları (miyaljiler) ve baş ağrıları.İzotretinoinin, molekülün normal embriyonik gelişimi kontrol eden doğal bir A vitamini türevi olan retinoik aside yakın benzerliği nedeniyle rahim içi maruziyet nedeniyle doğum kusurlarına neden olduğu bilinmektedir.

3).İzotretinoin esas olarak diğer tedavilere yanıt vermeyen şiddetli kistik akne ve akne için kullanılır. Akne tedavisi genellikle topikal antibiyotikler veya antiseptikler ile kombinasyon halinde topikal retinoidlerle başlar ve ardından oral antibiyotiklerle başlar. Kadınlarda cyproteron asetat içeren bir doğum kontrol hapı kontrendikasyon yoksa faydalıdır.

4).Döngüsel akneli 20'li ve 30'lu yaşlardaki kadınlarda olduğu gibi hormonal akne vakalarında, genellikle bir izotretinoin kürü akneyi kalıcı olarak iyileştirerek ömür boyu hormonal manipülasyon ihtiyacını ortadan kaldırabilir.

COA


Ürün Adı

İZOTRETİNOİNKungFu Steroid

Üretim tarihi

2020.10.16

Son kullanma tarihi

2023.10.16

Standart

USP34

Öğeler

Şartname

Sonuçlar

Açıklama

Turuncu-kırmızı kristal

uyumlu

Kimlik AB

IR absorpsiyon spektrumu karşılık gelmelidir

uyumlu
 
354 nm'de maksimum emilim göstermeli

uyumlu

Tahlil

% 98.0 -% 102.0

% 100,2

Kurutma kaybı

≤% 0,5

% 0,07

Tretinoin

≤% 1.0

% 0.1

Ateşlemede kalıntı

≤% 0,1

% 0,02

Ağır metaller

<% 0,002

<% 0,002

Sonuç

Ürün USP34 ile uyumludur
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)