DHT 100mg/Ml Dht Yağ Kaybı Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanolone 100 Cas 521-18-6 Yalın Kas
10 gram
MOQ
Negotiate
fiyat
DHT 100mg/Ml Dht Fat Loss Injectable Anabolic Steroids Stanolone 100 Cas 521-18-6 Lean Muscle
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KungFu Steroid
Sertifika: ISO9001, BP,USP,GMP
Model numarası: 521-18-6
Vurgulamak:

100mg/Ml Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

,

521-18-6 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Mükemmel paketleme
Teslim süresi: ödeme yaptığınızda malları aynı gün teslim edin
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T/T, bitcoin, worldremit ve PayPal
Yetenek temini: yeterlik
Teknik Özellikler
Renk: Beyaz
Biçim: yağlar steroid
E-posta: anne@kungfu-steroid.com
Naber: +8613486829776
Ürün Açıklaması

DHT 100mg/ml Dht Yağ Kaybı Anabolik Steroidler Stanolon 100 Cas: 521-18-6 Yalın Kas

 

Stanolon, erkek cinselliğini ve üreme organı gelişimini destekler ve olgunluk durumunu korur.Androstanolone kimyasal olarak DHT ile aynıdır.DHT esas olarak testislerde, kıl foliküllerinde, adrenal bezlerde ve prostat bezinde oluşur ve testosteron vücuttaki bir enzimle etkileşime girdiğinde üretilir, DHT protein sentezini destekler.

Stanolon Androstanolone Tozunun Verileri
Androstanolone CAS Kimliği: 521-18-6
Androstanolone MF: C19H30O2
Androstanolone MW: 290.44
Androstanolone Saflık: HPLC'ye göre %99.15
Androstanolone Erime noktası: 179.0~180.5°C
Androstanolone Görünüm: Beyaz kristal toz.
Stanolone Tozunun Genel Bilgileri
Androstanolone, bildiğimiz gibi, testosteronun dönüştürülmesiyle oluşan vücudun kendi DHT'sini (dihidrotestosteron) taklit eder.Bazıları Androstanolone'u sentetik bir DHT (dihidrotestosteron) formu olarak adlandırır.Andro-stanolon, östrojene dönüştürülemez yapısı nedeniyle baskın bir androjenik etkiye sahiptir.
Hızlı güç ve kas kütlesi.Andro stanolone çok az değerlidir.Androstanolone, aromatize etmeden daha yüksek androjen seviyelerinden daha sert bir kas ve daha düşük yağ içeriği elde etmeye yardımcı olduğu için bir rekabet steroidi için kullanılır.
Madde kısa ömürlü olduğundan ve testosteron ve epitestosteron değeri etkilenmediğinden birçok sporcu doping testli şampiyonalar için antrenman sırasında Stanolon kullandı.
Enjekte edilebilir Androstanolone versiyonu karaciğer toksik değildir.Androstanolone, bunun yerine daha kolay bulunabilen Masterone'u kullanmayı tercih ettikleri için günümüzde sporcular ve Yarışmacılar tarafından nadiren kullanılmaktadır.

 

Tanolone DHT Kullanım Alanları:


Andractim, erkeklerde jinekomasti azaltmak için bir miktar başarı ile kullanılmıştır.Dolaşımdaki DHT seviyelerinin düşürülmesinin Gyno'ya neden olması olasıdır ve kesinlikle DHT türevleri ile androjen tedavisinin jino tedavisi için yararlı olduğu bulunmuştur... bu nedenle, topikal bir DHT'nin Anabolik/Androjenik Steroid için iyi bir bahis olacağı çok mantıklıdır. indüklenmiş Gyno.

 

Stanolone DHT Uygulaması:

 

DHT, androjen veya anabolik-androjenik steroid (AAS) olarak tıbbi kullanım için farmasötik formülasyonlarda mevcuttur.İlaç olarak kullanıldığında androstanolon veya stanolon olarak anılır.Farmasötik DHT'nin mevcudiyeti sınırlıdır;Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada'da mevcut değildir, ancak Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika ve Lüksemburg dahil olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde mevcuttur.DHT'nin marka isimleri arasında Anaboleen, Anabolex, Anaprotin (UK), Andractim (eski adıyla AndroGel-DHT) (FR, BE, LU), Androlone, Apeton, Gelovit (ES), Neodrol, Ophtovital, (DE), Pesomax (IT) bulunur. , Stanaprol ve Stanolon, diğerleri arasında.Mevcut DHT formülasyonları arasında bukkal veya dilaltı tabletler (Anabolex, Stanolone), topikal jeller (Andractim, Gelovit, Ophtovital) ve yağdaki esterler olarak dihidrotestosteron propiyonat (Pesomax) ve dihidrotestosteron valerat (Apeton) gibi enjekte edilebilir maddeler bulunur.DHT esterleri vücutta DHT'nin ön ilaçları olarak işlev görür ve kas içi enjeksiyon yoluyla verildiğinde uzun süreli bir depoya sahiptir.Dihidrotestosteron benzoat (Ermalone-Amp, Hermalone, Sarcosan) ve dihidrotestosteron enanthate (Anaboleen Depot), tıbbi kullanım için de mevcut olan ek DHT esterleridir; dihidrotestosteron asetat, dihidrotestosteron butirat ve dihidrotestosteron format dahil olmak üzere birkaç tane daha geliştirilmemiştir, ancak hiçbir zaman pazarlandı.

 

Farmasötik DHT, esas olarak erkek hipogonadizminin tedavisinde kullanılır.Kanser hastalarında kaşeksi tedavisi için topikal bir formülasyonda geliştiriliyordu ve bu endikasyon için faz III klinik denemelerine ulaştı, ancak sonuçta bu amaç için tanıtılmadı.DHT'nin kendisi kaşeksi tedavisi için onaylanmamış olsa da, DHT'nin oral olarak aktif bir sentetik türevi olan oksandrolon (2-oksa-17a-metil-DHT) onaylanmış ve bu endikasyon için kullanılmıştır.

 

DHT 100mg/Ml Dht Yağ Kaybı Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler Stanolone 100 Cas 521-18-6 Yalın Kas 0

 

Ürün adı

konsantrasyon

(mg/ml)

Testosteron Enanthate 250 mg/ml
300 mg/ml
400 mg/ml
testosteron propiyonat 100 mg/ml
200 mg/ml
Testosteron Cypionate 200 mg/ml
250 mg/ml
300 mg/ml
Sustanon250 250 mg/ml
400 mg/ml
denge 200 mg/ml
300 mg/ml
nandrolon dekanoat 200 mg/ml
250 mg/ml
300 mg/ml
Nandrolone Fenilpropionat 200 mg/ml
Trenbolon Asetat 100 mg/ml
200 mg/ml
Trenbolon Enanthate 100 mg/ml
200 mg/ml
Drostanolone Enantat 100 mg/ml
200 mg/ml

Drostanolone Propionate

(Üstat)

100 mg/ml
200 mg/ml
metenolon enantat 100 mg/ml
200 mg/ml

 

ÇinKungfu Steroid Güvenilir Tedarikçi

 

Anabolik steroid tozu, yarı mamul yağ, bitmiş steroid ürünleri, Hgh insan büyüme hormonu, hcg insan koryonik gonadotropin, peptitler ve yüksek kalitede sarms tozu sağlıyoruz.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

 

1.Garanti KalitesiKalite USP standardına kadardır.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip birkaç analiz cihazı setine sahibiz.Firmamız ISO9001'in onayını almıştır ve eksiksiz bir QA & QCsystem'e sahiptir.

 

2.Garanti TeslimatOlgun nakliye şirketleri ile işbirliği yapıyoruz ve FedEx, USPS, DHL ve benzeri gibi çeşitli nakliye kanallarına sahibiz.Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa'da yerel depolarımız olduğunu belirtmekte fayda var, bu da malların güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyor.

 

3.Mükemmel HizmetSorgulamadan, siparişten satış sonrası hizmete kadar bire bir hizmet veriyoruz ve her türlü sorunuzu sizin için cevaplıyoruz.Ve sipariş verdikten sonra paketi takip edeceğiz, aldığınıza kadar geldiğinde imzalamanızı hatırlatacağız.

 

Sorgunuza hoş geldiniz.Güvenilir iş ortağınız olacağımıza inanıyoruz.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)