TU250 Testosteron Undekanoat Enjeksiyon Vücut Geliştirme Kas Kilo Kaybı 250mg/Ml CAS 5949-44-0
500MG
MOQ
negotiable
fiyat
TU250 Testosterone Undecanoate Injection Bodybuilding Muscle Gain Weight Loss 250mg/Ml CAS 5949-44-0
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: ZHEJIANG,ÇİN
Marka adı: Pharma Grade
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 5949-44-0
Vurgulamak:

Testosteron Undekanoat Enjeksiyonu

,

TU250 Testosteron Undekanoat Enjeksiyonu

,

5949-44-0 Testosteron Undekanoat Enjeksiyonu

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: folyo çanta içinde paketlenmiş
Teslim süresi: 3 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, banka havalesi ve bitcoin
Yetenek temini: Gizlice paketleme ve gümrükte %100 güvenlik sağlama
Teknik Özellikler
İSİM:: testosteron undekanoat tozu
Diğer Adı:: Undekanoat Testi
Saflık:: %99
CAS: 5949-44-0
kullanım: Ham Testosteron Tozu
Özellik: Doğal ve Sağlıklı
Ürün Açıklaması

TU250 Testosteron Undekanoat Enjeksiyon Vücut Geliştirme Kas Kilo Kaybı 250mg/Ml CAS 5949-44-0

 

Bitmiş ürünlerTestosteron Undecanoate / Andriol 250mg/ml

 

Ürün adı: Testosteron Undekanoat
Takma ad: Andriol
CAS No:5949-44-0
Einecs No: 227-712-6
MF: C30H48O3

MW: 456.7
saflık: %99
Görünüm: beyaz toz

Kullanım: Erkek büyümesini, erkek sekonder cinsel özelliklerini ve testis, paraglandal yapı gelişimini teşvik edebilir, protein sentezini teşvik edebilir, ayrışmayı azaltabilir, bağışıklık fonksiyonunu geliştirebilir, kemik büyümesini teşvik edebilir, eritropoezi teşvik edebilir, gonadotropin salgısının geri besleme inhibisyonunu, kadın Hormon salgısının inhibisyonunu teşvik edebilir.

Testis rezeksiyonu, testis hastalığı yok, endokrin iktidarsızlık, hipofiz disfonksiyonu, erkek senil semptomları (libido kaybı, zihinsel ve fiziksel zayıflık gibi) gibi erkek cinsel işlev bozukluğu için ve bazı kısırlığa neden olan spermatogenez işlev bozukluğu nedeniyle klinik testosteron replasman tedavisi.Androjen eksikliğinden kaynaklanan osteoporoz için de kullanılabilir.

 

Andriol'un tanıtımı:

 

Andriol, testosteron undekanoattan oluşan oral bir testosteron ürünüdür.Oleik asit bazlıdır ve 40mg ile takviye edilmiş kapsüllerde kapatılmıştır.Ester ağırlığı azaltıldığında, her bir kapsülün dozu 25 mg testosterona ulaşır.

 

Andriol, ilaç şirketi Organon tarafından geliştirildi ve 1980'lerin başında sunuldu.İlacın temel amacı, karaciğeri geçmeyen oral bir testosteron versiyonu sağlamaktır.Ayrıca fikir, erkek androjen replasman tedavisi ve/veya düşük testosteronlu erkeklerde hipogonadizmde kullanılabilecek bir anabolik androjenik oral steroid oluşturmaktır.Androgel, andriol gibi yerel ilaçların mevcut başarısı ile çok az popülerlik kaybetti.

 

Andriol İşlevi:

 

Plasebo, diğer oral steroidlerin aksine karaciğerden değil, lenfatik sistemden geçer.Bu, steroidlerin karaciğer tarafından yok edilmesini ve kan dolaşımına tamamen girmesini sağlar.İlginç bir şekilde, onu 17-aa veya diğer metillenmiş steroidlerden ayıracaktır.

 

vücut geliştirme için

 

Testosteron, kas almaktan, yağ kaybetmekten, güç kazanmaktan ve diğer insan benzeri özelliklerden sorumlu erkeklik hormonudur.Vücut geliştiriciler, döngüde performans arttırıcı bir ilaç olarak testosteron gibi hormonları kullanacaklardır.Genel olarak, saf testosteron, bir test temeli elde etmek için bir döngüde güvenli ve düşük yanlı bir yaklaşım olarak kullanılabilir.

 

Zayıf bir steroid olarak kabul edilmesine rağmen, ancak daha yüksek dozlarda kullanıldığında maleolol, iyileşme, egzersiz ve cinsellik üzerinde hala olumlu bir etkiye sahip olacaktır.Enjekte edilmek istemeyen veya alerji veya topikal kullanımın rahat kullanımı nedeniyle menüler, karaciğerlerine zarar verme korkusu olmadan oral ve triol kullanabilir.

 

Sonuçları görmek için çok zayıf olduğu için tek başına andriol çalıştırmak tavsiye edilmez.Eğer istiflemezseniz, proviron'u tek başına kullanmaya eşdeğer sonucu göreceksiniz.

 

TU250 Testosteron Undekanoat Enjeksiyon Vücut Geliştirme Kas Kilo Kaybı 250mg/Ml CAS 5949-44-0 0

 

Ürün adı

konsantrasyon

(mg/ml)

Testosteron Enanthate 250 mg/ml
300 mg/ml
400 mg/ml
testosteron propiyonat 100 mg/ml
200 mg/ml
Testosteron Cypionate 200 mg/ml
250 mg/ml
300 mg/ml
Sustanon250 250 mg/ml
400 mg/ml
denge 200 mg/ml
300 mg/ml
nandrolon dekanoat 200 mg/ml
250 mg/ml
300 mg/ml
Nandrolone Fenilpropionat 200 mg/ml
Trenbolon Asetat 100 mg/ml
200 mg/ml
Trenbolon Enanthate 100 mg/ml
200 mg/ml
Drostanolone Enantat 100 mg/ml
200 mg/ml

Drostanolone Propionate

(Üstat)

100 mg/ml
200 mg/ml
metenolon enantat 100 mg/ml
200 mg/ml

 

ÇinKungfu Steroid Güvenilir Tedarikçi

 

Anabolik steroid tozu, yarı mamul yağ, bitmiş steroid ürünleri, Hgh insan büyüme hormonu, hcg insan koryonik gonadotropin, peptitler ve yüksek kalitede sarms tozu sağlıyoruz.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

 

1.Garanti KalitesiKalite USP standardına kadardır.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip birkaç analiz cihazı setine sahibiz.Firmamız ISO9001'in onayını almıştır ve eksiksiz bir QA & QCsystem'e sahiptir.

 

2.Garanti TeslimatOlgun nakliye şirketleri ile işbirliği yapıyoruz ve FedEx, USPS, DHL ve benzeri gibi çeşitli nakliye kanallarına sahibiz.Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa'da yerel depolarımız olduğunu belirtmekte fayda var, bu da malların güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyor.

 

3.Mükemmel HizmetSorgulamadan, siparişten satış sonrası hizmete kadar bire bir hizmet veriyoruz ve her türlü sorunuzu sizin için cevaplıyoruz.Ve sipariş verdikten sonra paketi takip edeceğiz, aldığınıza kadar geldiğinde imzalamanızı hatırlatacağız.

 

Sorgunuza hoş geldiniz.Güvenilir iş ortağınız olacağımıza inanıyoruz.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)