Mesaj gönder

Proviron Kas Kütlesini Artırabilir ve Yağları Azaltabilir mi?

June 3, 2019

son şirket davası hakkında Proviron Kas Kütlesini Artırabilir ve Yağları Azaltabilir mi?

Mesterolone Proviron veya Provibol (Mesterolone), piyasada dolaşan en tarihsel anabolik steroiddir.İlaç devi Schering Company, ilacı 1934'te üretti. Resmi adı Mesterolone, yıllar içinde birçok farklı marka ortaya çıktı, ancak Proviron adı her zaman en gürültülü oldu.Steroid kullanıcıları, bir steroid olarak Mesterolone hakkında birçok yanlış anlamaya sahiptir.Şimdi Mesterolonun tüm yönlerini ayrıntılı olarak tanıtalım.

 

Mesterolone, pek çok düzeyde benzersiz bir anabolik steroid türüdür.Özellikleri oksimetandrolona biraz benzer, ancak aynı zamanda Oxandrolone Anavar ve Stanozolol Winstrol'e de benzer.Mesterolon, spor performansını iyileştirmede kas çevresini artırmaz, ancak kas kazanımı ve yağ kaybı için kullanıldığında özel etkileri vardır.

 

Mesterolon, tedavide kullanılan en yaygın anabolik steroid ilaç türü olmasına rağmen, ABD İlaç İdaresi üretimini onaylamadı.Bu ilaç en çok Batı Avrupa'da yaygındır.Tedavi edilen en yaygın durum, genellikle yaşlanmanın neden olduğu erkeklik hormonlarının eksikliğidir.Mesterolon ayrıca daha önce sunduğumuz diğer steroid ilaçlardan çok farklı olan doğurganlığı ve sperm kalitesini ve miktarını da artırabilir.

 

son şirket davası hakkında Proviron Kas Kütlesini Artırabilir ve Yağları Azaltabilir mi?  0

 

KungFu Steroid Ekibi tarafından

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)