Enjekte İnsan Koryonik Gonadotropin HCG 5000iu / Flakon Cas 96827-07-5
1KIT
MOQ
wholesale prices,negotiable
fiyat
Injectable Human Chorionic Gonadotropin HCG 5000iu/Vial Cas 96827-07-5
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Pharma Grade
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 100IU
Vurgulamak:

hygetropin büyüme hormonu

,

insan koryonik gonadotropin hcg

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: 10 IU/flakon, 100 IU/kiti
Teslim süresi: 3 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Banka havalesi ve bitcoin
Yetenek temini: Haftada 1000 kilo
Teknik Özellikler
Adı: HCG
diğer adı: Enjeksiyon için koryonik gonadotropin (HCG)
CA'LARI: 96827-07-5
Saflık: % 99
Kullanım: İnsan Büyüme Hormonu
Özelliği: Doğal ve sağlıklı
Ürün Açıklaması

LIVZON HCG 5000iu / flakon, vücut geliştirici için 10vials / kutu koryonik gonadotropin

Temel bilgiler

İlaç tipi Temel tıp

İlaç Adı Koryonik

ingilizce isim

Koryonik Gonadotropin

Çince adı

koryonik gonadotropin; hipofiz gonadotropin

İngilizce takma ad

Antuitrin S; Gonatrophin

Hızlı Ayrıntılar:

【İlaç Türü】 Enjeksiyon
[Çin adı] Enjeksiyon için koryonik gonadotropin (HCG)
[ürün İngilizce adı] Enjeksiyon için Koryonik Gonadotropin
【Endikasyonlar pu 1. Puberte öncesi pubertenin tanı ve tedavisi.
[Eczacılık özellikleri] Bu ürün beyaz liyofilize bir kek veya tozdur.
Saklama yöntemi Gölgeleme, mühürlü ve kuru bir yerde saklanır.
【Ters tepkiler】
1. Ovülasyon indüksiyonu için, yumurtalık kistleri veya hafif ila orta ovaryan genişlemenin indüklenmesi daha yaygındır, hafif şişkinlik, mide ağrısı, pelvik ağrı, genellikle 2 ila 3 hafta içinde çözülebilir, nadiren ciddi ovaryan hiperstimülasyon sendromudur, vasküler geçirgenlikte önemli artış, torasik kavitede vücut sıvılarının hızlı birikmesi, kan boşluğu, elektrolit dengesizliği, kan konsantrasyonu, abdominal kanama, tromboz Formu ve benzeri gibi çeşitli komplikasyonların neden olduğu perikardiyal boşluk. Klinik belirtiler arasında karın veya pelviste şiddetli ağrı, hazımsızlık, ödem, azalan idrar çıkışı, bulantı, kusma veya ishal, nefes darlığı, alt ekstremitelerin şişmesi vb. Bulunur. Genellikle yumurtlamadan sonra veya sondan sonra 7 ila 10 gün sonra görülür. tedavi, reaksiyon ciddi ve hayatı tehdit ediyor.
2. Kriptorşidizmi tedavi etmek için kullanıldığında erkek erken ergenlik meydana gelebilir
Enjeksiyon için koryonik gonadotropin (HCG)
Enjeksiyon için koryonik gonadotropin (HCG)
[Ürün Özellikleri] 1000 adet
[Farmasötik Maddeler] Bu ürün, koryonik gonadotropin artı uygun eksipiyanların dondurularak kurutulmuş bir steril ürünüdür. Potansiyeli, etiketli miktarın% 80 ila% 125'i olmalıdır. Yardımcı maddeler şunlardır: mannitol
【Dozaj】
1. Yetişkin dozu:
(1) Yetersiz erkek gonadotropin fonksiyonunun neden olduğu hipogonadizm, 1000-4000 birim arası kas içi enjeksiyon, haftada 2-3 hafta ila birkaç ay arasında haftada 2-3 kez. Sperm üretimini teşvik etmek için, tedavinin 6 ay veya daha uzun sürmesi gerekir. Sperm sayısı 5 milyon / ml'den az ise, idrar yolu ile uyarıcı hormon yaklaşık 12 ay boyunca kombine edilmelidir. (2) kadınlarda anovulatuar infertilite veya in vitro fertilizasyon için ovulasyon indüksiyonu, postmenopozal gonadotropinin son uygulamasından bir gün sonra veya klomifen kinonunun son uygulamasından 5-7 gün sonra, 5000-10000 ünite, 3-6 döngü boyunca sürekli tedavi, hiçbir etki yoksunluğu gibi.
[Depolama yöntemi] Serin ve karanlık bir yerde saklayın (20 ° C'yi aşmayın).

malzemeler
Bu ürünün ana bileşeni koryonik gonadotropin, artı uygun eksipiyanlar, dondurularak kurutulmuş steril ürünlerdir. Koryonik gonadotropin, gebe kadınların idrarından ekstrakte edilen bir koryonik gonadotropindir.
Yardımcı ad: dekstran, mannitol, enjeksiyon için wate r.

Kaynak (isim), içerik (güç)
Bu ürün, gebe kadınların idrarından çıkarılan koryonik gonadotropindir. 1 mg başına potens, 4,500 üniteden daha az olmamalıdır.
Yasal yükümlülükler
Bu ürün sağlıklı kişilerin idrarından çıkarılmalı ve üretim süreci "İyi Üretim Uygulamaları" nın güncel versiyonuna uygun olmalıdır. Bu ürünün hepatit virüsü, insan immün yetmezlik virüsü ve prion gibi virüsleri yok etmek veya etkisiz hale getirmek için üretim prosesinde uygun bir işlemle tedavi edilmesi gerekir.


özellikleri
Bu ürün beyaz veya kirli beyaz bir tozdur.
Bu ürün suda çözünür ve etanol, aseton veya eter içinde çözünmez.
Kimlik
Potansiyelin ölçümü altındaki yönteme göre, sonuçlar dişi farelerin uterusu ağırlaşacak şekildedir.
bir sınav


Estrojen
18-20 gr ağırlığındaki üç dişi fare alınmış ve yumurtalıklar çıkarılmıştır. 2 ila 3 hafta sonra, 1 ml'de 1250 ünite sodyum klorür enjeksiyonunun deri altından enjeksiyonu, her defasında 0.2 ml, öğleden sonraki ilk gün, öğleden sonraki ikinci gün, öğleden sonra, üçüncü gün; Dördüncü, beşinci ve altıncı sabahlarda, fareler, düşük bir güç mikroskobu altında gözlemlenen ve pozitif olmamalıdır (pozitif reaksiyon, tabletlerin çoğu, bir vajinal yayma yapmak için az miktarda sodyum klorür enjeksiyonu ile yıkanmıştır). keratinositler veya epitelyal hücreler).
kalan çözücü


Etanol
Bu ürünün 0,1 g'ını alın, doğru tartın, boş şişeye koyun, çözündürmek için 2ml su ekleyin ve örnek bir çözelti olarak kullanın; Mutlak etanolün başka bir miktarını alın, doğru tartın ve 1 ml başına 0.25mg yapmak için su ile seyreltin. Çözelti, 2 ml'de doğru bir şekilde tartıldı, boş bir şişeye yerleştirildi, kapatıldı ve bir referans çözeltisi olarak kullanıldı. Sabit çözelti belirleme yöntemine göre (Farmakopenin Ek VIIIP'sinin ikinci baskısının 2010 baskısı), sabitleme çözeltisi olarak polietilen glikol kullanılması; başlangıç ​​sıcaklığı 60 ° C'dir, 5 dakika muhafaza edilir ve sıcaklık dakikada 50 ° C'lik bir hızla 200 ° C'ye yükseltilir. 15 dakika boyunca muhafaza edilir; enjektör sıcaklığı 200 ° C'dir; dedektör sıcaklığı 250 ° C'dir; headspace şişesi denge sıcaklığı 90 ° C'dir, dengeleme süresi 20 dakikadır, referans çözeltisi ve test çözeltisi ayrı ayrı üst boşluk içine enjekte edilir, Chromatogram kaydedilir. Dış standart yöntemine göre pik alanı ile hesaplanan, gereksinimleri karşılaması gerekir.


Nem
Bu ürünü, nem belirleme yöntemine göre (Pharmacopoeia Ek VIII M birinci yöntem A'nın ikinci baskısının 2010 baskısı), su içeriğinin% 5.0'ı geçmemesi gerekmektedir.
Hepatit B yüzey antijeni
Bu ürünü alın, kitin talimatlarına göre ölçülen, 1 ml başına 10mg çözelti yapmak için% 0.9 sodyum klorür çözeltisi ekleyin, negatif olmalıdır.


Anormal toksisite
Bu ürünü alın, çözünmesi için sodyum klorür enjeksiyonu ekleyin ve 1 ml başına 2000 ünite içeren bir solüsyon hazırlayın, intravenöz enjeksiyona göre yasalara göre (Pharmacopoeia Ek XIC'nin ikinci baskısının 2010 baskısı), gereksinimleri karşılamalıdır.


Bakteriyel endotoksin
Bu ürünü alın ve yasalara göre kontrol edin (Pharmacopoeia'nın Ek XI E, 2010). Her bir gonadotropin birimi başına endotoksin miktarı 0.010 EU'dan az olmalıdır.


Potansiyel belirleme
Bu ürünün uygun miktarını ve kadife uyarma standardını doğru bir şekilde tartın. Belirtilen güce göre,% 0.1 bovin serum albümini içeren% 0.9'luk sodyum borat çözeltisini çözün ve 1 ml'de 10 birim içeren bir çözelti elde etmek için kantitatif olarak seyreltin. , yeni bir maçla. Kadife gonadotropin biyoanalizine (Pharmacopoeia Part II Ek XIIE'nin 2010 baskısı) göre, bu gereksinimleri karşılamalı ve ölçülen sonuç, etiketlenmiş miktarın% 80 ila% 125'i olmalıdır.

Fitness İpuçları ~~

Ters Kıvrılma genellikle bir halterdir. Ana egzersiz hedefleri ön kol uzantısı kasları, yani ön kolun dışı ve üst kolun diyaframıdır.
Hedef kas grubu: ön kol kas grubu
Bu egzersiz esas olarak, el bileği kaslarını, parmak kaslarını uzatmayı, diyafram ve diyaframın egzersizini ve aynı zamanda biceps üzerinde hafif bir egzersiz etkisine sahiptir.


Eylem esasları:


1. Hazırlık: Ayaklar ayrılır, omuz genişliği, eller barbell, orta mesafe kavrama tutuyor; kolları katlanmış, kalçanın önünde barbell tutarak; Kollar vücudun yanlarına yakın, dizler hafifçe bükülür.

2. Egzersiz eylemi: dirseğinizi yavaşça kaldırın ve halterden kaldırın. Yapabildiğiniz kadar kaldırabilirsiniz, ancak üst kolun hareketine katılmayın; Kısaca duraklatın, sonra yavaşça halter indirin ve başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün; Grup tamamlanana kadar yukarıdaki işlemleri tekrarlayın. Egzersiz.

Önlemler:

1. Tüm hareket sırasında, kol daima vücudun kenarlarına yakın olmalıdır. Bu egzersizi yavaşça yaptığınız gibi, kolun son derece zor olduğunu hissedeceksiniz. Dirsekler arasında ileri geri hareket etmemeye çalışın. Barbell eylemin tepesine doğru eğildiğinde, önkolun ekstansör kasları hala yerçekimi altında olmalıdır. Halter dirseğini kaldır, vücut sallanmamalı ve yardımcı olmamalıdır. Önkol egzersizlerinde kullanılan ağırlık yükü çok büyük olmamalıdır.

2. Bu hareket aynı zamanda kol kolunun arttırılması için çok yararlı olan alt kolun ve büyük kolun diğer kollarını da eğitir.

3. Halter kıvırma ve biceps egzersiz kavrama yöntemi arasındaki farka dikkat edin. Kavrama yönteminin farklı etkileri tamamen farklıdır.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)