Yanma İçin Enjekte 100iu HGH İnsan Büyüme Hormonu Steroid Ansomon
10gramlýk
MOQ
Negotable
fiyat
Injectable 100iu HGH Human Growth Hormone Steroid Ansomone For Burning
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: RX
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 589
Vurgulamak:

Hygetropin Büyüme Hormonu

,

Koriyonik Gonadotropin HCG

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Folyo çanta içinde paket veya referans olarak
Teslim süresi: Ödeme sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, banka havalesi ve bitcoin
Yetenek temini: negotable
Teknik Özellikler
Adı: Ansomone
diğer adı: Ansomone hgh
Saflık: % 99
Görünüm: beyaz toz ve su
Özellikleri:: 10 / flakon 10 şişe / kit 100 / f / kit
Ürün Açıklaması

Yanma İçin Enjekte 100iu HGH İnsan Büyüme Hormonu Steroid Ansomon

Ansomone

Altında gönderildi: HGH (İnsan Büyüme Hormonu)
Ansomon - Ana etken madde rekombinant büyüme hormonu (rHGH) olan ve yapısı tamamen insan ile uyumlu olan popüler bir yüksek kaliteli ilaçtır. Hormonun amino asit dizisi (191 amino asit) insan büyüme hormonu ile aynıdır. Ansomone üretimi Çin'de yerelleştirildi. Bu ilaç, eczacılık ve sağlık ürünleri üretiminde uzmanlaşmış önde gelen şirketlerden biri tarafından üretilir - AnkeBio (Anhui Anke Biyotekoloji (Group) Co., Ltd.).

Bu ilacın çok yüksek bir prevalansı vardır, sadece Çin'de değil tüm dünyada popüler hale getirir.

Ansomone, enjeksiyon için özel bir çözelti içinde daha fazla seyreltmeyi amaçlayan dondurularak kurutulmuş bir ürün şeklinde yayınlanmıştır. İlacın salım şekilleri: 2 IU - şişe, 4 IU - şişe, 4.5 IU - şişe, 6 IU - şişe, 10 IU - şişe, 16 IU - şişe.

İlginç bir gerçek, Ansomone için büyüme hormonunun sentezinde, biyo-mühendislik tekniklerini kullanmasıdır: büyüme hormonu, Escherichia coli tarafından modifiye edilmiş genotip ile üretilir. Her ne kadar oldukça tehdit edici görünse de, bu üretim tarzı şimdiye kadar var olanlardan en güvenli olanıdır.

Ansomone Etkileri ve Sonuçları

Ekspres derece büyüme hormonu kemik ve kıkırdak doku büyümesini arttırır ve aynı zamanda etkisi daha az belirgin olmasına rağmen kas liflerinin büyümesini de etkileyebilir. Bu arada, büyüme hormonunun etkisi tüm vücudu kapsamamaktadır, ancak yalnızca sahada, alıcılarla donatılmıştır. Örneğin, akromegali hastalarında açıkça belirgindir: Etkileyici kas kütlesine sahip olmayabilir (tersi daha yaygın olmasına rağmen), ancak “güçlü” omurga, geniş bilek ve belirgin kaşları vardır.

Büyüme hormonu ile ilgili sayısız araştırma yapıldı, bu sırada aşağıdakiler bulundu: Bu hazırlığın en önemli bulgusu, gecikme sıkıntısı çeken çocuklarda büyümenin güçlendirilmesi yönündeki gayretiydi. İstatistiklere dayanarak, Ansomone'un bu alanda kullanımı ilk sıradadır.


Ansomone, enerji metabolizmasını değiştirir, enerji tüketimini proteinlerden ve karbonhidratlardan cilt altı yağ lehine kaydırır, yağ asitlerine dönüşür. Kısacası, büyüme hormonu, uygun bir diyet olmasa bile, yağları yakabilir.


Somatotropin, insülin salımını büyük ölçüde arttırır, böylece çoklu protein ve karbonhidrat ürünleri sindirimini arttırır.


Ayrıca Ansomone kıkırdak büyümesini ve yenilenmesini etkileyebilir. Bu özellik sporcular arasında popüler olmasını sağlar çünkü egzersizler sırasında birden fazla yaralanmayı azaltmaya ve yaralanma sonrası iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.
Büyüme hormonu, bir dereceye kadar protein ve kolajen hücrelerinin zararına olmasa da, kas hipertrofisine neden olur. Sonuç olarak, kasların kasılma kabiliyeti artmaz, sadece hacmi artar. Aynı zamanda, akromegali hastası bir erkeğin uygun bir örneğidir, kasları geniş hacimlidir, ancak güçleri, eğitimsiz bir kişininkine eşittir.


Ansomone, yaşlanma sürecini biraz yavaşlatabilir ve bununla ilişkili hastalıkların önlenmesinde de kullanılabilir. Örneğin, bu ilaç kemiklerin ve osteoporozun kuvvetinin azalması durumunda son derece etkilidir.


Hormon, lipit veya yağ Omena'nın düzenlenmesinde rol oynar, böylece düşük yoğunluklu lipoprotein (LDL) kolesterol ve serum kolesterol seviyesini azaltır.


Makrofajlar denilen yabancı parçacıkları (toksinler, ölü hücreler vb.) “Yiyen” ve sindiren antikorların ve hücrelerin gelişimini teşvik eder. Somatropin alarak bağışıklık sistemini ve vücudun enfeksiyonlarla savaşma kabiliyetini arttırır.


Ansomone insan vücudunda anormal derecede düşük protein seviyelerinin tedavisi ile başarılı bir şekilde başa çıkmaktadır - hipoproteinemi. Hastalığın sık görülen nedenleri emilim bozukluğu, böbrek hastalığı, karaciğer sirozu, yetersiz protein alımıdır.


Bir sonuca varmak gerekirse, şunu söyleyebiliriz - büyüme hormonu, insan metabolizmasının daha derin seviyelerini etkiler, bir sporcunun kas yapmasına ve aynı zamanda yağ rezervlerinden kurtulmasına izin verir. O zamandan beri, büyüme hormonu vücut geliştiricilerin ve diğer sporcuların eline geçti - anabolik androjenik steroidlerle popüler bir kombinasyon haline geldi. Bu stratejinin ana nedeni olan sporcular, steroidlerin güç göstergeleri nedeniyle keskin bir şekilde yükselen acı çeken eklemleri, bağları ve kas dokusunu güçlendirmek için büyüme hormonunun kabiliyetini göz önünde bulunduruyorlar.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)