Vücut Geliştirme Farmasötik Sınıf İçin Sağlıklı Dianabol 20mg Yasal Oral Steroidler Hapları
10gramlýk
MOQ
wholesale prices,negotiable
fiyat
Healthy Dianabol 20mg Legal Oral Steroids Pills For Bodybuilding Pharmaceutical Grade
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Pharma Grade
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 72-63-9
Vurgulamak:

kas kütle steroid

,

tamoksifen sitrat nolvadex

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Folyo çanta veya diğer tutarsızlık paketi, sipariş miktarına ve farklı ülkeye göre.
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde.
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, banka havalesi, Bitocin
Yetenek temini: 1000kg / ay
Teknik Özellikler
ad: Methandienone hapları
Diğer adı: dianabol tabletleri
Kalite: % 99.5
CAS: 72-63-9
özellik: Doğal, Sağlıklı
kullanım: Eczacılığa ait
Ürün Açıklaması

Oral steriodlar Methandienone (dianabol) cas72-63-9 hapları

Metiyonon , 17b-hidroksi-17a-metil-1,4-androsten-3-on olarak da bilinen sisal saponinden hazırlanan dehidrojenlenmiş bir metiltestosteron türevidir ve moleküler formülü C20H28O2'dir.: 1.12 g / cm3, erime noktası: 165-166 ° C, beyaz ila beyazımsı kristal bir tozdur.
 Vücut Geliştirme Farmasötik Sınıf İçin Sağlıklı Dianabol 20mg Yasal Oral Steroidler Hapları 0
Hızlı Ayrıntılar:
Çince adı: Meishenone
Çince takma adı: metil androstenon;17b-hidroksi-17a-metil-1,4-androsten-3-on;şiddetle;dehidrotestosteron (hdanozolon);
İngilizce adı: Metahandrostenolone
İngilizce takma adı: Metandienone;1-Dehidro-17a-metiltestosteron;
CAS No .: 72-63-9
Moleküler formül: C20H28O2
Yapısı:
Molekül ağırlığı: 300,43500 [1]
Tam kalite: 300.20900
PSA: 37.30000
LogP: 4.04530
 
Vücut Geliştirme Farmasötik Sınıf İçin Sağlıklı Dianabol 20mg Yasal Oral Steroidler Hapları 1
 
Fiziko kimyasal özellikleri
Görünüm ve özellikler: beyaz ila beyazımsı kristal toz
Yoğunluk: 1.12 g / cm3
Erime noktası: 165-166 ° C
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 436.5oC
Kırılma indisi: 1.572 [1]
Saklama koşulları: 2-8oC
Güvenlik bilgileri
Paketleme seviyesi: III
Tehlike kategorisi: 6.1 (b)
Gümrük kodu: 2942000000
Tehlikeli mal taşıma kodu: 3249
WGK Almanya: 3
RTECS numarası: BV8000000 [1
Üretim yöntemi
Ham madde olarak sisal saponinden yapılmıştır [1]
Vücut Geliştirme Farmasötik Sınıf İçin Sağlıklı Dianabol 20mg Yasal Oral Steroidler Hapları 2
 
İşlev ve kullanım
Protein sentezini teşvik edebilir, protein ekojenezini inhibe edebilir, pozitif nitrojen dengesini koruyabilir, iştahı, kas büyümesini ve kilo alımını artırabilir.Kemik dokusunda kalsiyum ve fosfor birikimini destekler, interstisyel hücrelerin oluşumunu destekler, kemik kireçlenmesini ve kemik büyümesini hızlandırır.[1]
Doku rejenerasyonunu ve granülasyonu destekler, yaraların ve ülserlerin onarımını hızlandırır.Kan kolesterolünü azaltın ve lipit metabolizmasını iyileştirin.Ağızdan: Yetişkinler başladığında 1 gün
Hücreler arası madde
Hücreler arası madde
10-30mg, 2-3 kez hizmete bölünmüştür;Durum, idame miktarını değiştirmek için kontrol edilir, günde 5-10 mg, bir tedavi süreci için 4-8 hafta boyunca, tekrarlanan tedavi Ocak ve Şubat ayları arasında olmalıdır.Yaşlıların dozu azaltılmalıdır.
Bebek günlük 0.05 mg / kg'dır.Kronik zayıflama hastalıkları, osteoporoz, şiddetli enfeksiyonlar ve travmatik yanıkların neden olduğu negatif nitrojen dengesi için klinik olarak kullanılır ve prematüre ve olgunlaşmamış çocukların büyümesini destekler.İyileşmesi kolay olmayan kırıklar, hiperkolesterolemi, doğum sonrası güçsüzlük vb. İçin de kullanılabilir.
 
Farmakoloji
Metiltestosteronun dehidrojenize edilmiş bir türevidir, ancak androjenin etkisi küçüktür ve protein asimilasyonu daha güçlüdür.Protein asimilasyonu C-testosteron ile aynıdır.
protein
protein
Androjenik aktivite ikincisinin yaklaşık 1 / 100'üdür ve farklılaşma indeksi 3'tür. Protein sentezini teşvik edebilir, protein ekojenezini inhibe edebilir, pozitif nitrojen dengesini koruyabilir, iştahı, kas büyümesini ve kilo alımını artırabilir.
Kemik dokusunda kalsiyum ve fosfor birikimini destekler, interstisyel hücrelerin oluşumunu destekler, kemik kireçlenmesini ve kemik büyümesini hızlandırır.Doku rejenerasyonunu ve granülasyonu destekler, yaraların ve ülserlerin onarımını hızlandırır.Kan kolesterolünü azaltın ve lipit metabolizmasını iyileştirin.
Metiltestosteronun dehidrojenize edilmiş bir türevidir, ancak androjenin etkisi küçüktür ve protein asimilasyonu daha güçlüdür.Protein asimilasyonu testosteron propiyonat ile aynıdır, androjenik aktivite ikincisinin yaklaşık 1 / 100'üdür ve farklılaşma indeksi 3'tür. 1 protein sentezini teşvik edebilir, protein ekojenezini inhibe edebilir, pozitif nitrojen dengesini koruyabilir, iştahı artırabilir, kas büyümesi, kilo almak.2 kemik dokusunda kalsiyum ve fosfor birikmesini teşvik eder, interstisyel hücrelerin oluşumunu teşvik eder, kemik kireçlenmesini ve kemik büyümesini hızlandırır.3 doku yenilenmesini ve granülasyonu destekler, yaraların ve ülserlerin onarımını hızlandırır.4 daha düşük kan kolesterolü ve lipit metabolizmasını iyileştirir.Kronik israf hastalıkları, osteoporoz, ciddi enfeksiyonlar ve travmatik yanıkların neden olduğu negatif nitrojen dengesi için klinik olarak kullanılır.
 
Farmakokinetik
Metiltestosteronun dehidrojenize edilmiş bir türevidir, ancak androjenin etkisi küçüktür ve protein asimilasyonu daha güçlüdür.Protein sentezini teşvik edebilir, protein ekojenezini inhibe edebilir, pozitif nitrojen dengesini koruyabilir, iştahı, kas büyümesini ve kilo alımını artırabilir.Kemik dokusunda kalsiyum ve fosfor birikimini destekler, interstisyel hücrelerin oluşumunu destekler, kemik kireçlenmesini ve kemik büyümesini hızlandırır.Doku yenilenmesini ve granülasyonu destekler.Kan kolesterolünü azaltın ve lipit metabolizmasını iyileştirin.
 
 

Metandienone (Dianabol) Tarif
1) 20 ml @ 50 mg / ml
1 gram Dianabol tozu
Sıvıların hacmini tutmak için uygun 1 bardak
19 ml 190 Proof Tahıl Alkol
2) 250 ml @ 80 mg / ml
20 gram Dianabol tozu (1ml = 1.12g) 17.86ml
40 ml BB
10 ml BA
182.14ml Üzüm Çekirdeği Yağı
 

 
Etkinlik kullanımı
Erkek cinsel organlarının oluşumunu, gelişimini ve olgunlaşmasını teşvik eder ve östrojenle savaşır, endometriyal büyümeyi ve yumurtalık hipofiz fonksiyonunu engeller.Protein bağlayıcı Metiltestosteronu teşvik edin.
Metiltestosteron
Kemik iliğinin hematopoetik fonksiyonunun heyecanı olan metabolizma, kan hücrelerinin oluşumunu uyarır.Klinik olarak erkek hipogonadizmi için kullanılır, testis ve kriptorşidizm yoktur;menoraji, rahim fibroidleri, endometriozis, senil osteoporoz ve pediatrik aplastik anemi gibi jinekolojik hastalıklar.
 
Klinik Uygulama
Androjen veya anabolik hormonu olan kadın hastalar kıllı, uzun sakal, kalın ses ve düşük ton, hemoroid gibi erkeksi fenomenlere neden olabilir.
Seks hormonu
Seks hormonu
Vb, semptomlar genellikle ilacı bıraktıktan sonra kaybolur.Erkek hastalarda bu sınıftaki hormonların uzun süreli kullanımı, ilaçlar vücutta östrojene dönüşebilir ve gonadotropin salgılanmasını engelleyerek testis atrofisine neden olabilir ve sperm üretimini engelleyebilir;endojen testosteron üretiminin engellenmesi nedeniyle iktidarsızlığa neden olabilir.
Dehidrotestosteron
Çocuklarda uzun süreli androjen uygulaması, büyümeyi ve gelişmeyi ciddi şekilde etkileyebilir.Örneğin, osteofit kapanmasının hızlanması ilacı bıraktıktan sonra birkaç ay sürebilir;anabolik hormonun uygulanması obeziteye yol açabilir.Α-metil grubuna sahip 17 androjen, karaciğer hasarı üzerinde ciddi etkilere sahiptir, esas olarak intrahepatik kapiller safra kanalının boşaltım işlevine müdahale ederek, kolestazın hepatik lobüllerin merkezi kılcal damarlarında birikmesine neden olarak, hepatositlerin kolestazına, safranın klinik belirtilerine neden olur. hepatit.
Uzun süreli androjen, karaciğer kanseri, prostat kanseri ve böbrek hücreli karsinom uygulaması meydana gelebilir.Ayrıca sodyum tutması nedeniyle ödeme neden olabilir.Böbrek hastalığı ve kalp yetmezliği olan hastalar dikkatli kullanılmalı, prostat kanseri olan gebeler yasaklanmalıdır.Ağızdan: Yetişkinler 10-30 mg / gün başlar, 2-3 kez hizmete bölünür, hastalık kontrolünden sonra 5-10 mg / gün miktarını korumak için, 4-8 hafta tedavi süresi, tekrarlanan kullanım l ile ayrılmalıdır. -2 ay.Bebekler ve küçük çocuklar 0.05mg / (kg? D).Tabletler: 1 mg, 2.5 mg, 5 mg.
 
Vücut Geliştirme Farmasötik Sınıf İçin Sağlıklı Dianabol 20mg Yasal Oral Steroidler Hapları 3
 
Fitness İpuçları ~~
 
Arkanıza yaslanın ve dizlerinizi kaldırın ve bacaklarınızı kaldırın (Kalçalar Düşürür)
Hedef egzersiz alanı: karın, bel
Başlangıç ​​eylemi: sırtüstü, bacaklar baldıra bükülmüş ve mat yüzeyi paralel, uyluk ve mat yüzeyi dikey, vücudun yan tarafındaki iki kol, minder yüzeyinde elin avuç içi.
Eylemin esasları: bacaklarınızı sağa doğru sallayın ve sağ diz yüzeyine dokunmak için vücudunuzu sağa çevirin.Kollarınızı yüzeyden mümkün olduğunca uzakta tutun ve eski haline getirin.Bacaklar daha sonra sola çevrilir ve vücut sola sol dizine çevrilir.Solu ve sağı tekrarlayın ve egzersizi tekrarlayın.
İpucu: Solunum doğal olmalı, kollar ve omuzlar mat yüzeyinden ayrılmamalı, vücut tamamen döndürülmeli, zihin bel ve karın kaslarına odaklanmalıdır.Bacakların sallanmasına güvenemiyorum
 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)