Kilo vermek İçin Beyaz Kristal Testosteron Asetat Tozu Cas 1045-69-8
10gramlýk
MOQ
wholesale prices,negotiable
fiyat
White Crystalline Testosterone Acetate Powder Cas 1045-69-8 For Lose Weight
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Pharma Grade
Sertifika: ISO,GMP
Model numarası: 1045-69-8
Vurgulamak:

testosteron asetat tozu

,

testosteron bazlı toz

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Folyo çanta veya diğer tutarsızlık paket, sipariş miktarına göre ve farklı ülke
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, banka havalesi, Bitocin
Yetenek temini: 1000kg / ay
Teknik Özellikler
ad: Testosteron Asetat
Diğer adı: Test Asetat
CAS Numarası.: 1045-69-8
Saflık: % 99.4
kullanım: farmasötik hammaddeler
özellik: Doğal ve Sağlıklı
Ürün Açıklaması

Tıbbi sınıf testosteron tozları Testosteron Asetat cas1045-69-8 kilo vermek

 

Hızlı Ayrıntılar:

 

Ürün adı: Testosteron Asetat
Diğer isimler: Diğer-adı: 17 - [(1-Oksoasetil) oksi] androst-4-en-3-on; 17-beta- (asetiloksi) androst-4-en-3-on; 17beta-Asetoksi-DELTA4- androstan-3-one; 17beta-Asetoxy-delta4-androsten-3-one; 17beta-Hydroxyandrost-4-en-3-one asetat; 3-Oxoandrost-4-en-17beta-yl asetat; 3-Oxoandrost-4- en-17-yl asetat; Aseto-sterandril
CAS No: 1045-69-8
Einecs No: 213-876-6
Saflık:% 99,5.
MF: C21H30O3
MW: 330,46
Depolama: Serin ve kuru bir yerde saklayın ve doğrudan güneş ışığından uzak tutun.
Görünüş: Açık beyaz kristal toz
Sınıf: İlaç Derecesi
Ambalaj: Folyo torba veya bidon içinde.
MOQ (Min sipariş miktarı): 10 gram.
Kullanım: Farmasötik malzeme, Anabolin

Kilo vermek İçin Beyaz Kristal Testosteron Asetat Tozu Cas 1045-69-8 0

 

Açıklama:


Testosteron asetat Enathate veya Cypionate'in faaliyetlerinden çok daha hızlıdır ve bu nedenle kan seviyesini mümkün olduğunca sabit tutmak için günlük veya gün aşırı olduğu gibi daha sık bir enjeksiyon programı gerektirir.Bununla birlikte, bu fayda, sterilizasyondan sonra steroidin vücuttan daha hızlı çıkarılabilmesi ve bu da onu test sporcusu için daha tercih edilen bir seçenek haline getirmesidir.

Testosteron asetat, testosteron ve asetat ile birleştirilen testosteron asetat, androjenik ve önemli bir anabolik etkidir.Çocukların çoğu teslimat ürünlerini oldukça hızlı bir şekilde vücuda işlemiştir.Testosteron asetat çok düşük su tutma riskine sahiptir.Bu testosteron formunu kullanan kişiler de en ağrısız testosteron formu olduğu söylenebileceğini iddia ediyorlar.Testosteron zevk verir ve bu nedenle kan seviyesini mümkün olduğunca sabit tutmak için daha sık bir zaman çizelgesi gerektirir.

Ürün uygulaması

Testosteron asetat ve testosteron ve asetik asit kombinasyonu testosteron asetat androjenleri ve önemli metabolik etkiler.Çoğu asetat tedavisi, ilaçları vücuda nispeten hızlı bir şekilde verir.Testosteron asetat çok düşük su tutma riskine sahiptir.Bu testosteron formunu kullanan kişiler de en ağrısız testosteron formu olduğu söylenebileceğini iddia ediyorlar.Testosteron asetat çok daha hızlıdır ve bu nedenle kan seviyelerini olabildiğince sabit tutmak için daha sık bir program gerektirir.

Bununla birlikte, bu fayda, sterilizasyondan sonra steroidlerin vücuttan daha hızlı çıkarılabilmesi ve bu da onu sporcuları test etmek için daha tercih edilen bir seçenek haline getirmesidir.Sporcular, kas büyüklüğünde ve gücünde önemli bir artış, ayrıca genel sağlık hissi ve artan libido ve libido görmek için testosteron asetat kullanırlar.

 

Kilo vermek İçin Beyaz Kristal Testosteron Asetat Tozu Cas 1045-69-8 1

 

Uygulamalar:

Testosteron Asetat, Anabolik steroidler, vücut geliştirme için de kullanılan bir Androjendir, Testosteron Asetat iştahı artırabilir, enerjiyi artırabilir.Testosteron Asetat, mg başına en güçlü ve kazançlar / taraflar için en iyisidir.

Testosteron Asetat, Testosteron Asetat kullanımı, vücudun doğal hormon üretimini hızla durduracak, böylece vücudun doğal işlevini geri kazanmak ve steroid kullanımı kesildikten sonra kazançları mümkün olan en iyi şekilde sürdürmek için gerekli olan uygun bir PCT planı oluşturacaktır.Döngünün sonunda sporcular, hipofiz bezi ve testis operasyonunu hızlı ve etkili bir şekilde eski haline getirmek için genellikle Clomid, Nolvadex ve HCG kombinasyonunu 3-4 haftalık bir süre boyunca kullanmayı seçerler.

 

COA:

Kilo vermek İçin Beyaz Kristal Testosteron Asetat Tozu Cas 1045-69-8 2

 

Fitness İpuçları ~~

 

 

Triceps çevresi temelde tatmin edici olduğunda, kas çizgisi egzersizlerinin yapılması gerekir.Ayakta duran kolların göğsünde Carter Pushdown'un kullanılması, triseps çizgilerini tasvir eden klasik bir harekettir.Tricepsin dayanıklılığını arttırırken, kas lifleri açıkça ayırt edilir ve böylece triseps kas çizgilerini tasvir etme amacına ulaşılır.

 

Hedef egzersiz alanı: triceps çizgilerini tasvir etme

Eylem esasları:

 


1. Kol kuvvet antrenman makinesine bakıldığında, iki bacak ayrı durur, gövde göğüs kafesi ve sıkı oturur ve iki kol direnç çubuğunun iki ucu tarafından kavranır (düz çubuk, v şeklinde, halat kılıfı ve diğer farklı şekiller, aşağıda gösterildiği gibi), İki el arasındaki mesafe omuz genişliğinden daha küçüktür ve dirsek eklemi vücut tarafına yakındır.

 

Düz çubuk:

 

V-çubuğu:

 

Halat saplı halat bağlantısı:


2. Nefes alın, direnç çubuğunu desteklemek için kol aşağı bastırılır, böylece kol düz durur, 2 ila 3 saniye durun;sonra nefes verin, yavaşça eski haline getirin, triseps ile aynı hissi verin;egzersizi tekrarlayın.

Önlemler:

1. Hıza dikkat edin: eylem bastırma süresi 1 saniye olmalıdır ve aynı zamanda belirli bir patlayıcı kuvvet gereklidir;hareket azaltma süresi 2-3 saniyedir ve triseps kontrol kuvveti tamamen hissedilir.

2. Üst kolun pozisyonuna dikkat edin: Üst kolu sabit dikey bir zemin yapın, kolla yukarı ve aşağı sallamayın, aksi takdirde triseps zorlamayacaktır, bu nedenle bilincinizi kullanarak kendinize üst kolunuzun olması gerektiğini hatırlatın. yere dik.

 

3. Bileğin kilitlenmesine dikkat edin.Kolu yukarı ve aşağı hareket ettirerek bilek eklemini bükmeyin veya germeyin.Bu, bileğin çok fazla baskı yapmasına ve bilek ekleminde hasara neden olur.

4. Alt uca bastırıldığında, birçok temel egzersizci, bilek uzanma kolu aracılığıyla trisepsleri tamamen uyarabilir.

5. Fleksiyon kolunun altındaki çekme kolunu uygulamadan önce, en iyisi sırtüstü kol fleksiyonu ve ekstansiyonunu ve oturma kolunu fleksiyon ve ekstansiyon hareketini yapmaktır.Kas patlayıcı kuvvetini ve mutlak gücü uyguladıktan sonra kas dayanıklılığı egzersizi yapılacak ve kas kalitesi daha hızlı ilerleyecektir.

6. Diğer gergi presleme biçimleri:

Geri destek

 

Tek elle form

 

 

Alternatif form

 

7. Kablo Makinesi Diğer egzersiz triseps formları:

(1) Kablo Diz Çökmüş Triceps Uzatma:

 

(2) Kablo Başüstü Triceps Uzatma:

 

(3) Tek Kol İleri Triceps Uzatma:

 

(4) Tek kollu çektirme (Kablo Tek Kollu Yan Triceps Uzatma):

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Anne
Tel : +8613486829776
Kalan karakter(20/3000)